Visos laidojimo ir kremavimo paslaugos. Pagalba visą parą 8 609 25543

Puoselėkime atminimą, pagerbkime atsisveikinimą – ramybė, pagalba ir suteikiama pagarba.

Apie mus

Norime išreikšti nuoširdžią užuojautą dėl Jūsų prarastojo artimojo(-sios). Šis laikas yra sunkus ir skausmingas, bet mes esame čia, kad padėtume Jums šią sunkią netekties akimirką.

Turgelių laidojimo namai siekia būti paramos ir supratimo šaltiniu jūsų šeimai per sunkiausius gyvenimo momentus. Mes esame čia, kad galėtumėte pasitikėti mūsų profesionalumu, patirtimi ir pagalba. Ačiū, kad pasirinkote Turgelių laidojimo namus. Esame čia, kad jums padėtume.

Jau 12 metų dirbame kartu su Jumis, kad užtikrintume profesionalią pagalbą reikiamu momentu. Mūsų tikslas – padėti kiekvienai šeimai per laidotuves su pagarba ir orumu. Mes suprantame, kad šie metai gyvenime yra vieni iš sunkiausių, todėl stengiamės užtikrinti, kad jūsų poreikiai būtų patenkinti, o procesas būtų kuo mažiau sudėtingas.

Mes dirbame siekdami užtikrinti, kad visos procedūros būtų vykdomos oriai, laikantis jūsų individualių pageidavimų ir tradicijų. Mūsų įstaigoje mums svarbu sudaryti ramią, pagarbiai suprantamą ir šeimos poreikius atitinkančią aplinką. Turgelių laidojimo namai siekia užtikrinti, kad laidotuvės vyktų oriai ir pagarbos pilnoje atmosferoje, atitinkančioje šeimos tradicijas, įsitvirtinusias vertybes ir religinius įsitikinimus.